voorjaarsvakantie.jpg

voorjaarsvakantie van 20 t/m 25 februari

In de week van 20 tot 25 februari zullen er geen judolessen worden gehouden.
Wel gaat de judo A-zeven training en de JTS training in Heerenveen door.

judo-a-zeven-logo.jpg

A-zevencompetitie 17 dec Heerenveen

Datum 17 december 2016
Locatie dojo sportstad Heerenveen
Abe Lenstra Boulevard 23 Q
8448 JA Heerenveen
Ingang bij sport café
 

E - groep 1 aanvangstijd 8:30

naam

Luca Frederica

Jelte Overwijk

Marcus v/d Veen

 

E - groep 2 aanvangstijd 11:00

naam

Lucas Liebe

Jelmar Revenberg

Hidde van Viegen

Lars Maats

Thierry Tangelder

Rinske Spinder

Ruben van den Bout

Joas Jongsma

Jayden Moes

Jessesjoerd de Boer

 
 

E - groep 3 aanvangstijd 13:30

naam

Hessel van Viegen

Kirsten Fiene Luurtsema

Sem Busman

 

judo-a-zeven-logo.jpg

indeling A-Zevencompetitie 19 n0vember

Datum 19 november
Surventohal
Ketting 1
9231 AK Surhuisterveen

E - groep 1 aanvangstijd 8:30

naam

Jayden Moes

Jelte Overwijk

Arend

Marcus v/d Veen

Luca Frederica

 
 

E - groep 2 aanvangstijd 11:00

naam

Jelmar Revenberg

Thierry Tangelden

Lucas Liebe

Hidde van Viegen

Ruben van den Bout

Joas Jongsma

Lars Maats

Jessesjoerd de Boer

 
 

E - groep 3 aanvangstijd 13:30

naam

Sietse Sietzema

Kristen Fiene Luurtsema

Hessel van Viegen

Fedde Wolters

Rinske Spinder

Sem Busman

Jeroen Nutters

 

judo-a-zeven-logo.jpg

indeling A-Zevencompetitie 15 oktober

A-Zeven competitie
Datum 15 oktober
Locatie sportschool de Leeuw
Oostergrachtswal 123
8921 AC Leeuwarden
Ingang parkeerplein bij Wijbrand de Geeststraat
E - groep 1 aanvangstijd 8:30
naam
Luca Frederica
Pietsje Kats
Arend
Faye Spinder
E - groep 2 aanvangstijd 11:00
naam
Stefan de Jong
Jelmar Revenberg
Thierry Tangelden
Marcus v/d Veen
Jessesjoerd de Boer
Joas Jongsma
Lars Maats
Lucas Liebe
E - groep 3 aanvangstijd 13:30
naam
Jayden Moes
Rinske Spinder
Sietse Sietsema
Jeroen Nutters

judo-belts.jpg

judo examens

Judo examen vanaf donderdag 6 oktober t/m maandag 10 oktober
 
Op bovengenoemde data zijn weer de halfjaarlijkse judo-examens  ieder lid kan hieraan deelnemen mits anders door de trainer is vermeld.
de kosten hiervan bedragen 2,50, slippen zijn gratis banden tegen betaling.
 
Deelnamestrookje examen:
Naam                                                voornaam
Huidige band en slip
Geboortedatum.
Strookje met gepast geld inleveren op de training.
 
 

zwemmen2.jpg

seizoensafsluiting

In de week van 4 tot en met 8 juli zullen de laatste judolessen van dit seizoen worden gegeven.
Op woensdag 13 juli zullen we met alle groepen van judoschool Marco Oord te zwemmen gaan naar zwembad de Welle in Drachten.
De lessen zullen beginnen weer vanaf maandag 29 augustus.

images.jpg

Vrijwilligers gezocht voor Bokaal van het Noorden

 
 
 
Stichting Judopromotie Marco Oord
Ureterp/Drachten
De Feart 13
9247 CK Ureterp
tel: 06-55883445
e: info@judoschooloord.nl
 
Onderwerp: vrijwilligers
Datum: 14 april 2016
 
 
 
 
Beste betrokkene bij de (judo-)sport,
 
 
Over iets minder dan een maand, te weten op zaterdag 14 mei 2016 staat voor de 8e maal het judotoernooi `Bokaal van het Noorden`op de wedstrijdkalender van de JBN. Dit jaar worden de wedstrijden weer in het Sportcentrum aan de Splitting in Drachten gehouden.
 
Slechts door de inzet van vrijwilligers kunnen we dit toernooi in goede banen leiden.
 
Daarvoor zoeken we nog een groot aantal vrijwilligers in de vorm van ouders, sportievelingen, familieleden of op welke andere manier, bereid om die dag mee te helpen om deze editie van de Bokaal weer tot een groot succes te maken.
 
Gezocht wordt naar vrijwilligers voor het verzorgen van onder andere de tafelbezetting, maar ook voor zaalwacht, het in-/uitruimen van de matten, catering, etc. Voor veel aspecten is kennis van de judosport geen vereiste !
 
Mede door de mei-vakantie/pinkseterweekend is het aantal deelnemers weliswaar minder dan in de achterliggende jaren, maar we hebben toch een behoorlijk aantal opgaven. De wedstrijden zijn keurig verdeeld over wedstrijdblokken, vanaf 09.00 uur en naar verwachting zijn de wedstrijden rond 15.30 uur gereed.
 
Vorige jaar lukte het om vrijwilligers tijdens de wedstrijden

judo-belts.jpg

judo-examens 8 t/m 12 februari

in de week van 8 t/m 12 februari zullen er weer op de diverse locaties examens worden afgenomen.
iedereen neemt in princiepe deel aan dit examen tenzij de leraar anders besluit (in overleg met de judoka)
de examens worden tijdens de reguliere lessen gehouden.
de kostenbedragen € 2,50,-.
behaalde slippen zijn gratis ,banden kunnen worden aangeschaft voor 6,50 per band en dienen contant en gepast te worden betaald bij het verkrijgen van de band.
ouders/verzorgers en andere belangstellenden zijn welkom,wel wordt er absolute stilte verwacht in de dojo (judozaal)
deelnemersstrookje tezamen inleveren met €2,50 in enveloppe (gepast geld) bij je trainer.
…………………………………………………………………………………………………………………………………..
naam                                             voornaam
huidige band                               slip
leeftijd

clubkampioenschappen1.jpg

indeling clubkampioenschappen 16 december

Hieronder de groepsindeling voor woensdag 16 december.
aanvang groep 1 zal zijn om 15.00 uur en geschatte eindtijd 16.30
aanvang groep 2 zal zijn om 17.00 uur en geschatte eindtijd 19.00.
de lessen van de tweede wedstrijdgroep zullen gewoon doorgaan.
locatie: het gymlokaal aan de Butewacht (Tjaarda flats)
De prijzen zullen uitgereikt worden door onze eigen nr. 3 van de wereld “Natascha Ausma “
Ook zal zij haar medailles van het wk meenemen en is er de mogelijkheid met haar op de foto te gaan.

groep 1
Boomsma fedde
bosma vin
bout v/d/ ruben
busman sem
cabalt mees
duursma Noah
essen van hadassa
homsma delano
jongsma joas
Jousma Tygo
kallenkoot kornelis
kallenkoot theo
kats pietsje
Koosterman jelte
Kootstra Rayyan
liebe lucas
luurtsma kirsten
moes jayden
nutters jeroen
ploegh evan
pronk lex
revenberg jelmar
Spinder rinske
Tangeler thierry
terpstra luke
veenstra jorrick
vos de roan
wiersma jan

groep 2
baptist sara
Bentaieb Soufian
Bosma brian
Bouland milan
Bruggen van brian
cedric miedema
dale luurt
Dijkstra cristina
doornekamp mirthe
Evers Daniel
frederica luca
haan de jelmer
hanning stijn
homsma stefano
idsinga bouke
idsinga jitze
Ifrasan Rumaisa
kooi v/d steffen
Kooi v/d Johannes
Lewis Robin
lootsma jaron
overwijk jelte
paulusma joran
postma roos
prop szilard
spa jarno
spinder faye
spoelstra dedmer
Steffers bo
streefkerk may-Britt
sueters mackenzie
swierenga bart
Terpstra mike
terpstra yorrit
verweij jarno
wisse siebe

table { }td { padding-top: 1px; padding-right: 1px; padding-left: 1px; color: black; font-size: 12pt; font-weight: 400; font-style: normal; text-decoration: none; font-family: Calibri,sans-serif; vertical-align: bottom; border: medium none; white-space: nowrap; }.xl63 { color: windowtext; font-family: Calibri; }.xl64 { font-weight: 700; }